poniedziałek, 25 marca 2013

Opis Serialu

Serial Opowiada o losach młodej dziewczyny Violetty która posiada wielki talent muzyczny odziedziczony po swojej mamie, która zginęła w wypadku samochodowym. Dziewczyna nie zdaje sobie z tego sprawy jak wielki talent posiada. Szuka swojego miejsca w świecie chce się dowiedzieć kim tak naprawdę jest. 

Jej ojciec German jest inżynierem odnoszącym wielkie sukcesy w pracy, bardzo kocha swoja córkę ale jest zbyt nadopiekuńczy ciągle przeżywa śmierć swojej żony boi się by  Violetta nie poszła w ślady swojej mamy dlatego ukrywa przed nią szczegóły związane z  przeszłością. 

Po wypadku German wraz z córka przeniósł się do Madrytu tam sam wychowywał córkę izolując ją od rówieśników. Zdając sobie sprawę z talentu córki zachęca  ją do nauki gry na pianinie. Ale nie chce by córka zajęła się Śpiewaniem i Aktorstwem. 

Wszystko się zmienia kiedy wracają do Buenos Aires. Violetta zapisuję się na naukę gry na pianinie do prestiżowej szkoły Studio 21 poznaje na dużo nowych ludzi miedzy innymi Angie swoja nauczycielkę i opiekunkę która pomoże jej rozwinąć zdolności. Pozna też innych ludzi którzy będą jej towarzyszyć w nauce, zdobędzie nowych przyjaciół i pozna Tomasa i Leona dwóch chłopców całkowicie różniących się którzy odegrają bardzo ważną role w życiu Violetty. 
Czy Violetta dowie się kim tak naprawdę jest ?? 


Obsada serialu:

Violetta - Martina Stoessel
German - Diego RamosAngie - Clara AlonsoJade - Florencia Benitez 

Tomas - Pablo Espinosa 

Leon - Jorge Blanco
Francesca - Lodovica Comello 
Camila - Candelaria MolfeseMaxi - Facundo Gambandeludmila - Mercedes Lambre Nati - Alba Rico Navarro


Napo- Rodrigo Velilla


Braco - Artur LogunovAndres - Nicolas Garnier Luca - Simone Lijoi

Serial składa się z 80 odcinków pierwszego sezonu. Zyskał dużą popularność na świecie ciekawe czy w Polsce będzie też tak popularny.